RN73H2ETTD3833C10
MFR.Part #
RN73H2ETTD3833C10
JLCPCB Part #
C4098932
Description
250mW 383kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS