SLR1TTE3570F
MFR.Part #
SLR1TTE3570F
JLCPCB Part #
C4237303
Description
-55℃~+180℃ 1W 357Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS