RK73H1HTTC7152F
MFR.Part #
RK73H1HTTC7152F
JLCPCB Part #
C2575315
Description
-55℃~+155℃ 50mW 71.5kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS