RN73H2ETTD3612F10
MFR.Part #
RN73H2ETTD3612F10
JLCPCB Part #
C4214686
Description
250mW 36.1kΩ Metal Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS