SG73G2BTTD1800D
MFR.Part #
SG73G2BTTD1800D
JLCPCB Part #
C6677498
Description
-55℃~+155℃ 180Ω 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS