RN73H2ETTD3600F100
MFR.Part #
RN73H2ETTD3600F100
JLCPCB Part #
C4018298
Description
-55℃~+155℃ 250mW 360Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS