SG73S1ETTP3163D
MFR.Part #
SG73S1ETTP3163D
JLCPCB Part #
C4189705
Description
-55℃~+155℃ 125mW 316kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS