RN73H2ETTD3522F10
MFR.Part #
RN73H2ETTD3522F10
JLCPCB Part #
C3977389
Description
250mW 35.2kΩ Metal Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS