RN73H2ETTD2522F10
MFR.Part #
RN73H2ETTD2522F10
JLCPCB Part #
C3970536
Description
25.2kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS