RN73H2ETTD32R8F100
MFR.Part #
RN73H2ETTD32R8F100
JLCPCB Part #
C4343117
Description
-55℃~+155℃ 250mW 32.8Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS