RN73H2ETTD3323B25
MFR.Part #
RN73H2ETTD3323B25
JLCPCB Part #
C3929036
Description
250mW 332kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS