RN73H2ETTD4323B25
MFR.Part #
RN73H2ETTD4323B25
JLCPCB Part #
C4210592
Description
250mW 432kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS