RN73H2ETTD3322C50
MFR.Part #
RN73H2ETTD3322C50
JLCPCB Part #
C3926708
Description
-55℃~+155℃ 250mW 33.2kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS