RN73H2ETTD1090F10
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H2ETTD1090F10
JLCPCB Part #
C4024891
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 109Ω 250mW Metal Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS