RN73H1JTTD6191A25
MFR.Part #
RN73H1JTTD6191A25
JLCPCB Part #
C4113393
Description
-55℃~+155℃ 100mW 6.19kΩ Metal Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS