RN73H2ETTD32R8F50
MFR.Part #
RN73H2ETTD32R8F50
JLCPCB Part #
C4292753
Description
-55℃~+155℃ 250mW 32.8Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS