RN73H2ETTD3093F10
MFR.Part #
RN73H2ETTD3093F10
JLCPCB Part #
C4179728
Description
-55℃~+155℃ 250mW 309kΩ Metal Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS