RN73H1JTTD51R7F50
MFR.Part #
RN73H1JTTD51R7F50
JLCPCB Part #
C3953161
Description
100mW 51.7Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS