RN73H2ETTD3000C25
MFR.Part #
RN73H2ETTD3000C25
JLCPCB Part #
C3992059
Description
-55℃~+155℃ 250mW 300Ω Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS