RN73H2ETTD1182D100
MFR.Part #
RN73H2ETTD1182D100
JLCPCB Part #
C3924291
Description
-55℃~+155℃ 11.8kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS