RN73H2ETTD2982F100
MFR.Part #
RN73H2ETTD2982F100
JLCPCB Part #
C4186114
Description
250mW 29.8kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS