RN73R2ETTD1260D50
MFR.Part #
RN73R2ETTD1260D50
JLCPCB Part #
C2606447
Description
-55℃~+155℃ 126Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS