RN73H2ETTD2711A25
MFR.Part #
RN73H2ETTD2711A25
JLCPCB Part #
C3913662
Description
-55℃~+155℃ 2.71kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS