RN73H2ETTD2370F25
MFR.Part #
RN73H2ETTD2370F25
JLCPCB Part #
C4000934
Description
-55℃~+155℃ 237Ω 250mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS