SG73P2ERTTD3570D
MFR.Part #
SG73P2ERTTD3570D
JLCPCB Part #
C6221207
Description
-55℃~+155℃ 357Ω 750mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS