RN73H2ETTD2322A10
MFR.Part #
RN73H2ETTD2322A10
JLCPCB Part #
C4106472
Description
-55℃~+155℃ 23.2kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS