ERJ-P14J472U
MFR.Part #
ERJ-P14J472U
JLCPCB Part #
C2080571
Description
-55℃~+155℃ 4.7kΩ 400V 500mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS