RN73H2ETTD2260F50
MFR.Part #
RN73H2ETTD2260F50
JLCPCB Part #
C4182484
Description
226Ω 250mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS