RN73H2ETTD2212C50
MFR.Part #
RN73H2ETTD2212C50
JLCPCB Part #
C4260574
Description
-55℃~+155℃ 22.1kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS