RN73H2ETTD21R5F50
MFR.Part #
RN73H2ETTD21R5F50
JLCPCB Part #
C3970913
Description
-55℃~+155℃ 21.5Ω 250mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS