RN73H2ETTD20R5D50
MFR.Part #
RN73H2ETTD20R5D50
JLCPCB Part #
C4015850
Description
-55℃~+155℃ 20.5Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS