RN73H2ETTD2033C10
MFR.Part #
RN73H2ETTD2033C10
JLCPCB Part #
C4112611
Description
-55℃~+155℃ 203kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS