SG73S1JRTTD1653D
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SG73S1JRTTD1653D
JLCPCB Part #
C7311873
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 165kΩ 200mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS