RN73H2ETTD2030F100
MFR.Part #
RN73H2ETTD2030F100
JLCPCB Part #
C4260760
Description
-55℃~+155℃ 203Ω 250mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS