SG73S2ERTTD7870F
MFR.Part #
SG73S2ERTTD7870F
JLCPCB Part #
C5753659
Description
-55℃~+155℃ 500mW 787Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS