RN73H2ETTD19R1D25
MFR.Part #
RN73H2ETTD19R1D25
JLCPCB Part #
C4209742
Description
-55℃~+155℃ 19.1Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS