RN73H1JTTD6900B10
MFR.Part #
RN73H1JTTD6900B10
JLCPCB Part #
C4108690
Description
-55℃~+155℃ 100mW 690Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS