RN73H2ETTD1962C25
MFR.Part #
RN73H2ETTD1962C25
JLCPCB Part #
C4102904
Description
19.6kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS