SG73P2E1RTTD24R0F
MFR.Part #
SG73P2E1RTTD24R0F
JLCPCB Part #
C6295361
Description
-55℃~+155℃ 1W 24Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS