RN73H2ETTD1932C25
MFR.Part #
RN73H2ETTD1932C25
JLCPCB Part #
C3956987
Description
19.3kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS