RN732ATTD6802C10
MFR.Part #
RN732ATTD6802C10
JLCPCB Part #
C5732832
Description
-55℃~+155℃ 100mW 68kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS