HV731JTTD3834F
MFR.Part #
HV731JTTD3834F
JLCPCB Part #
C4128108
Description
-55℃~+155℃ 100mW 3.83MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS