RN73H2ETTD17R6B25
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H2ETTD17R6B25
JLCPCB Part #
C4151807
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 17.6Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS