RN73H2ETTD1782F100
MFR.Part #
RN73H2ETTD1782F100
JLCPCB Part #
C4346544
Description
17.8kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS