RN73H2ETTD1782D10
MFR.Part #
RN73H2ETTD1782D10
JLCPCB Part #
C4161344
Description
-55℃~+155℃ 17.8kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS