RN73H2ETTD1722C10
MFR.Part #
RN73H2ETTD1722C10
JLCPCB Part #
C4328729
Description
-55℃~+155℃ 17.2kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS