RN73H2ETTD16R7B25
MFR.Part #
RN73H2ETTD16R7B25
JLCPCB Part #
C3920728
Description
-55℃~+155℃ 16.7Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS