RN73R2ETTD1242D100
MFR.Part #
RN73R2ETTD1242D100
JLCPCB Part #
C2606924
Description
-55℃~+155℃ 12.4kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS