RN73H2ETTD1673D25
MFR.Part #
RN73H2ETTD1673D25
JLCPCB Part #
C4262125
Description
-55℃~+155℃ 167kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS