RN73H1JTTD3900F25
MFR.Part #
RN73H1JTTD3900F25
JLCPCB Part #
C4064312
Description
-55℃~+155℃ 100mW 390Ω Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS